HAKKIMIZDA

4 Dimension Nutrition ™

4 Dimension Nutrition tipik spor beslenme şirketi değildir. Sporcuların hak ettikleri sonuçları alabilmeleri için durmaksızın Dünyanın en iyi besin destek ürünlerini geliştirmeye kendimizi adadık. Sporcu gıdaları bizim için sadece bir iş değildir; her gün yaşadığımız ve nefes aldığımız bir tutkudur.

Our research team is among the most respected in the industry and clinical science is the cornerstone of every sports nutrition product we develop.

EĞER TEK BİR HAMMADE BİLE GERÇEK İNSAN ARAŞTIRMALARI TARAFINDAN DESTEKLENMİYORSA, BİZİM STANDARTLARIMIZA UYMUYORDUR

Araştırma ekibimiz sektöründe en saygın olanlarından biridir ve klinik bilim geliştirdiğimiz bütün sporcu gıdalarının temel taşını oluşturur. Eğer tek bir hammade bile gerçek insan araştırmaları tarafından desteklenmiyorsa, Bizim standartlarımıza uymuyordur. Kendimizden mükemmellik ve yaptığımız işe adanmışlıktan başka birşey beklemiyoruz. Her 4DN ürünü dünyanın en sıkı yeterlilik testlerine tabi ve üretim testlerimiz Avrupa Birliği, cGMP ve HACCP tarafından sertifikalıdır.

Özel bir sporcu olarak eğitiminizde ya da fiziğinizde taviz vermek istemiyor ve sonuçlar istiyotsanız, sporcu gıdaları üreten bir firmadan daha fazlasını beklemelisiniz. Sporcu gıdaları için daha yüksek standartları beklemenin zamanının geldiğine inanıyoruz.

Sadece en iyisini talep edin - 4DN: Elit Atletler İçin Elit Sporcu Gıdaları